Message in the Picture

Message in the Picture

Your Soul will talk to You 

Nechte si namalovat svůj obraz Duše. Vaše Duše ví, co chce. Zbavit se temných věcí a získat to, co potřebuje. 

Let Your Soul Guide you.

Malířka Romana Rosa si vás umí ,,přečíst" a říci vám, kam máte zaměřit pozornost, kde se ukrývá vaše síla. K Romaně Rose, mluví Bytosti a do obrazů posílají pro majitele Poselství. Tyto obrazy, které maluje jsou plné čisté energie jejich majitelů a dokáží pohnout obrovskou silou s jejich životem.

Latest pictures for my Clients

GET Portrait OF YOUR SOUL

Let's talk. I will paint portrait of your Soul

Please fill up Your contact informations, I will contact you soon

Praise and Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum 

Laura Parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. 

Paul Jones

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. 

Marie weber

GET your message

I will paint portrait of your Soul

Malířka Romana Rosa si vás umí ,,přečíst" a říci vám, kam máte zaměřit pozornost, kde se ukrývá vaše síla.
Pro někoho se to může zdát neuchopitelné, ale k Romaně Rose, mluví Bytosti a do obrazů posílají pro majitele Poselství. Tyto obrazy, které maluje jsou plné čisté energie jejich majitelů a dokáží pohnout obrovskou silou s jejich životem. 

mluví Bytosti a do obrazů posílají pro majitele Poselství. Tyto obrazy, které maluje jsou plné čisté energie jejich majitelů a dokáží pohnout obrovskou silou s jejich životem.